Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

PRUT Carp Expert Elite Teleboilie 3,5lbs 3,60m

Kód: 13387360
Značka: Carp Expert
1 099 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.9.2020

Praktičnost nejde vždy na úkor kvality. Výborným příkladem toho je Carp Expert Elit Teleboilie, který je z hlediska materiálu vyrobený z hrubého a kvalitního uhlíku, který dostal zesilnění z příčných kevlarových vláken. V ruce okamžitě vidíme a cítíme, že toto kevlarové vlákno patří mezi nejsilnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V hrubé vrstvě probíhá celým prutem až po díl před špičkou. Toto zesilnění je potřebné, pokud se bavíme o skutečném prutu na dlouhé náhozy. Jeho síla 3,5lbs ukazuje na to, že s ním můžeme nahodit na vybrané místo i 120 gramů. Jeho ideální vrhací zátěž je v rozmezí 100-120 gramů.
Prut dostal skutečnost kaprařskou rukojeť na dlouhé náhozy, jestli ho chytíme do rukou a připravujeme se na nához, vzdálenost rukou na rukojeti je okolo 60 cm, či stačí na to, abychom mohli nahazovat nad 100 metrů. Tomu napomáhají i velké očka, průměr prvního očka je 35 mm, co je skvělé oproti prutům s teleskopickým systémem.
Závitový držák navijáku dokonale podrží jakýkoliv, třeba i extra velký naviják na dlouhé náhozy. Během zdolávání rybářský prut pracuje správně, disponuje obrovskou zásobou síly, co se však projeví především při náhozech. Jeho akce představuje hranici mezi A a B akcí.
Při používaných kmenových vlascích, bychom mohli doporučit především spodní hranici, nevyplatí se jít pod 0,28 mm - 0,30 mm. Jestli lovíme na těžkém místě s překážkami, z kterých třeba rybu vysvobodit, můžeme použít vlasec o průměru 0,35 mm, nebo ještě větší průměr.
Doporučujeme těm rybářům, kteří disponují potřebnými znalostmi a zkušenostmi k tomu, aby využili přednosti prutu, ale při přenášení nemají dostatek místa, aby jeden dvoudílný prut bezpečně dopravili na vodní břeh.

Technické parametry:

Délka prutu 360cm
Počet dílů 7
Vrhací zátěž 80-120g
Přepravní rozměry 115cm
Váha 320g

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaprové pruty teleskopické
Záruka: 2 roky
Použití dle druhu rybolovu: Kaprové
Značka: Carp Expert
Akce prutu: 3,5lb
Délka prutu: 3,6m 12ft
Počet dílů: 7-dílný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: