E-shop stále v provozu. Výdej objednávek v naší provozovně dle obvykle otevírací doby. Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Sada hlásičů DAM TF Bite Alarm 4+1

Kód: 65939
Značka: DAM
2 230 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.12.2020

Sada signalizátorů s příposlechem DAM TF BITE Alarm set 4+1 je výborná volba s dokonalým poměrem cena/kvalita. TF Bite jsou snadno ovladatelné a spolehlivé signalizátory, které přišly na trh s čerstvým a moderním designem a skvělými funkcemi. Hlásiče mají funkce, které ocení nejen příznivci kaprařiny. Za zmínku stojí především skvělá citlivost při snímání pohybu, jemné ovládání hlasitosti a na příposlechu máte k dispozici mimo jiné i vibrační funkci. Příjem signálu funguje perfektně až do vzdálenosti 120 metrů, samozřejmě dle terénu, kde se nacházíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skvělé je velmi jednoduché ovládání signalizátoru jedním tlačítkem. Dlouhým stisknutí zapnete nebo vypnete. Po zapnutí si signalizátor pamatuje poslední navolenou hlasitost. Dalším stisknutím tlačítka hlasitost snížíte až do úplného vypnutí zvuku. Následným stiskem tlačítka se opět vracíte k nejsilnějšímu zvuku a pak klikáním opět zeslabujete. Vše jde velmi spolehlivě a jednoduše! Ovládání příposlechu je opět velmi jednoduché. Delším stiskem pravého tlačítka zapnete a vypnete. Levým tlačítkem nastavujete hlasitost směrem dolů až do úplněho ztlumení a dalším kliknutím opět k nejhlasitějšímu. Vibrace zapnete a vypnete delším stiskem levého tlačítka.

Technické parametry:

funkce ztlumení alarmu záběru
nízká spotřeba baterie
funkce ztlumení na přijímači
vibrační funkce přijímače
velmi jednoduché ovládání, stisknutím a podržením tlačítka zapnete nebo vypnete
signalizátory jsou napájeny 9V baterií
příposlech 3 x “AAA” bateriemi
do signalizátoru posadíte prut o maximální síle 18 mm
Sada obsahuje: 4 kusy signalizátoru, 1 kus příposlechu, 1 kus kufřík pro přepravu (baterie nejsou součástí dodávky)

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady hlásičů
Záruka: 2 roky
Značka: DAM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: