Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Silverpoint Lampa Starlight X750

Kód: SL7032
Značka: Silverpoint
790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
2.11.2021

S novým rokem 2017 přichází i nová řada luceren od značky Silverpoint s názvem Starlight ve třech velikostech s označením X150, X750 a X1000, kde číslo udává počet Lumenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při prvním seznámení s novou řadou Starlight tu máme hned několik vychytávek. U střední řady a vyšší řady nelze nepřehlédnout v čele hlavní tlačítko, které poněkud více vyčnívá z těla luceren. Je to tím, že se jedná vlastně o kolečko, díky kterému pootočením ve směru hodinových ručiček lze světlo libovolně zesílit na potřebné množství Lumenů. Pokud točíme v protisměru hodinových ručiček, dochází k zeslabení světla,až dojde zcela k jeho vypnutí. Na konci ucítíme malé přecvaknutí, tím je lucerna zcela vypnuta. Je to super věc, kterou oceníme všude a hlavně, pustíme z lucerny tolik světla, kolik opravdu potřebujeme, ani více ani méně. U nejmenší lucerny pak toto kolečko bylo vyměněno za klasické tlačítko. Tedy přepínáním získáme požadovanou sílu světla. Další výhodou je tělo, které má gumové nárazníky, tím nám usnadňuje v manipulaci s lucernou a zároveň je výbornou ochranou vrstvou proti pádu či jinému vnějšímu poškození. V horní části pak nechybí držák, který slouží k nošení či zavěšení na větev, na kostrukci bivaku apod. Každá lucerna je označena jinou barvou, zelená se 150 Lumeny, modrá se 750 Lumeny a šedá s 1000 Lumeny.

Specifikace:
- materiál: ABS, ochranné gumové tlumiče po stranách a pogumovaná rukojeť
- typ žárovky: COB LED
- maximální světelný výstup: 750 Lumenů
- operační režim: pootočením kolečka nastavíte počet Lumenů, 75 až 750
- doba vybití: 3 hodiny 750 Lumenů> 2 dny 75 Lumenů
- vodotěsný standart: odolné vůči střikající vodě
- jednoduchý sysém uzamčení baterií
- typ baterií: 3x C-cells ( nejsou součástí)
- rozměry: 168 x 82 mm
- hmotnost: 223 g ( včetně baterií)
- 2 roky záruka

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny,kempingové lampy
Záruka: 2 roky
Značka: Silverpoint

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: