Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Feederové pruty heavy

Heavy feederové pruty jsou navrženy pro rybolov v náročných podmínkách, kde je potřeba dostat nástrahu na velkou vzdálenost nebo zvládnout silný proud vody. Díky robustní konstrukci a vyšší nosnosti jsou ideální pro lov velkých ryb, jako jsou kapři nebo amuři, kde je vyžadována větší síla a odolnost. Tyto pruty mají obvykle silnější blank, což zajišťuje lepší kontrolu nad rybou během zdolávání a umožňuje použití těžších krmítek a montáží. Vybaveny jsou také citlivými špičkami, které umožňují rybáři rozpoznat i ty nejjemnější záběry, což je klíčové pro úspěšný rybolov. Navzdory své síle a robustnosti jsou feederové pruty heavy navrženy tak, aby poskytovaly maximální komfort a neunavovaly rybáře během dlouhých hodin strávených u vody.

 

3 položek celkem
Prut Ultimate Distance Feeder
3 290 Kč

Feederové pruty od Trabucca jsou známy po celém světě, svou již 40 letou tradicí značně přispěly k vývoji a stavbě...

150-94-390
Prut Trinis FX Long Distance Feeder
3 790 Kč

Feederový prut Trinis FX long Distance se vyznačuje progresivní akcí, speciálně navržený především pro dlouhé hody se...

150-72-420
Trinis FX Long Distance Feeder
3 690 Kč

Feederový prut Trinis FX long Distance se vyznačuje progresivní akcí, speciálně navržený především pro dlouhé hody se...

150-72-390

Heavy feederové pruty

Potřebujete poradit s výběrem? Patříme mezi přední odborníky na heavy feederové pruty a rádi vám pomůžeme ulovit správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30.

Že tak dalekou cestu nemáte?

Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků.

Své dotazy nejen na rybářské potřeby, můžete posílat e-mailem: info@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866. Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!