Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Příslušenství k hlásičům

7 položek celkem
Black Label Snag Ears
520 Kč

Záchytné uší Fox Black Label Snag Ears. Díky nim už vám prut nevyskočí z vidliček při prudkém záběru do strany. 

CBB005
Delphin SNAG
89 Kč

Odolný Snag gear od slovenské značky Delphin ve výborné kvalitě za špičkovou cenu.

900029002
KLIP NA PRUT GARDNER SENSI-CLIP 3KS
189 Kč
SLC
Rychlospojka Quick Release Connector Black
99 Kč

Inovovaná rychlospojka, která je praktickou spojkou s univerzálním závitem. Tato hliníková rychlospojka je praktickým...

G-10503
NGT Nerezová Rychlospojka S. Steel Quick Release FO-QUICK-REL-3-SS
NGT Rychlospojka Quick Release Connector Black 3 ks FO-QUICK-REL-3-BLK
Zfish Světlo Bite Alarm Bivvy Light
Světlo do Bivaku NGT Dynamic Light System
U dodavatele, expedujeme do 3 dnů
649 Kč

Toto světlo lze použít samostatně, nebo ho spárovat s našimi signalizátory záběru Helios a Optimus. Po spárování...

ZF-3429

V této kategorii naleznete veškeré příslušenství k hlásičům, které vás bude provázet při vašem rybolovu. Naleznete zde například záchytné uši k hlásičům, nerezové rychlospojky, ale také světlo do bivaku aby jste mohli být stále ve střehu.

Potřebujete poradit s výběrem? Patříme mezi přední odborníky na příslušenství k hlásičům a rádi vám pomůžeme ulovit správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30. Že tak daleko cestu nemáte? Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků. Své dotazy nejen na příslušenství k hlásičům můžete posílat e-mailem: info@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866. Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!