Vážení zákazníci, náš E-shop stále funguje. Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Sumcové olova

Nejprodávanější

3 položek celkem
ZARÁŽKY MADCAT BAIT HOLDERS 16KS
55 Kč

Kulaté gumové zarážky pro sumcové montáže.

NÁRAZOVÉ KORÁLKY DELPHIN
59 Kč

Používají se jako příslušenství při výrobě koncových sestav pro lo sumců. Slouží hlavně k tlumení nárazu olověné...

Olovo sumcové - kamuflážní
od 35 Kč

Klasické olovo na sumce doutníkového tvaru. Středem vede ochranná trubička o vnitřním průměru 2mm.  

Olovo na sumce je nepostradatelnou součástí a značně zjednodušší váš rybolov.  Za pomoci těch správných olůvek a zátěží vytvoříme vysoce funkční sestavy pro daleké náhozy, nebo pro udržení nástrahy na požadovaném místě. Olova a zátěže mají různé tvary a velikosti a pro dokonalé maskování jsou většinou obaleny v přírodních drtích nebo ve směsi písku. V nabídce jsou olova, nejpoužívanější gramáže a tvary zátěží, které se vám budou hodit při různých technikách lovu sumce.

Potřebujete poradit s výběrem? Patříme mezi přední odborníky na olova na sumce a rádi vám pomůžeme ulovit správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - PA (8:30 - 17:30) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 12:00. Že tak daleko cestu nemáte? Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků. Své dotazy nejen na olovo na sumce můžete posílat e-mailem: info@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866. Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!