Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

SPINMAD TAIL SPINNERS

1 položek celkem
Big 4g 1201
109 Kč

Exkluzivní přívlačová nástraha pro Vaše trofejní úlovky.

SM-1664

Spinmad Tail Spinners připomíná hmyz nebo drobnou rybku, vibruje tělíčkem a má pohyblivý ocas, který Tail Spinners dělá ještě atraktivnějším pro dravé ryby. Spinner je nejmenší z řady a využijete jej pro klasickou přívlač, ale také s jigovou hlavičkou při prohledávání vody. Ocení jej také rybáři, kteří aktivně chytají na soutěžích.

Potřebujete poradit s výběrem? Patříme mezi přední odborníky na spinmad tail spinners a rádi vám pomůžeme ulovit správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30. Že tak daleko cestu nemáte? Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků. Své dotazy nejen na spinmad tail spinners můžete posílat e-mailem: info@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866. Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!