Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

SPINMAD TAIL SPINNERS

Chystáte se na ryby? Tak to vám nesmí chybět spinmad tail spinners od RybářůvKrámek.cz s dopravou zdarma od 1 500 Kč a 5% slevou po registraci.

1 položek celkem
Big 4g 1201
109 Kč

Exkluzivní přívlačová nástraha pro Vaše trofejní úlovky.

SM-1664

Spinmad Tail Spinners připomíná hmyz nebo drobnou rybku, vibruje tělíčkem a má pohyblivý ocas, který Tail Spinners dělá ještě atraktivnějším pro dravé ryby. Spinner je nejmenší z řady a využijete jej pro klasickou přívlač, ale také s jigovou hlavičkou při prohledávání vody. Ocení jej také rybáři, kteří aktivně chytají na soutěžích.

Potřebujete poradit s výběrem? Patříme mezi přední odborníky na spinmad tail spinners a rádi vám pomůžeme ulovit správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30. Že tak daleko cestu nemáte? Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků. Své dotazy nejen na spinmad tail spinners můžete posílat e-mailem: info@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866. Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!

Oblíbené filtry z kategorie lov dravců: navijáky na dravce, podběráky na dravce, pruty na dravce, vlasce na dravce, woblery, tašky na přívlač