Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

SPINMAD CRAZY BUG

Chystáte se na ryby? Tak to vám nesmí chybět spinmad crazy bug od RybářůvKrámek.cz s dopravou zdarma od 1 500 Kč a 5% slevou po registraci.

1 položek celkem
Crazy Bug 4g 2401
Spinmad Crazy Bug (2401) - 4g
Momentálně nedostupné
139 Kč

Exkluzivní přívlačová nástraha pro Vaše trofejní úlovky.

SM-1686

SpinMad Crazy Bug využijete při lovu u břehu, při prohledávání vodní hladiny, v tekoucích vodách, ve stojatých vodách a při lovu ve vodním porostu. Crazy Bug je malá nástraha, ale má velice živou akci, přesně se s ní nahazuje a můžete s ní chytat vícero technikami. Hodí se pro lov okounů, pstruhů a tlouštů.

Potřebujete poradit s výběrem? Patříme mezi přední odborníky na spinmad crazy bug a rádi vám pomůžeme ulovit správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30. Že tak daleko cestu nemáte? Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků. Své dotazy nejen na spinmad crazy bug můžete posílat e-mailem: info@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866. Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!

Oblíbené filtry z kategorie lov dravců: navijáky na dravce, podběráky na dravce, pruty na dravce, vlasce na dravce, woblery, tašky na přívlač