Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Feederové pruty medium

Feederové pruty medium jsou ideální volbou pro rybáře, kteří hledají univerzálnost a efektivitu při lovu v širokém spektru vodních podmínek. Díky své střední akci poskytují vynikající citlivost pro detekci záběrů, a zároveň dostatečnou sílu pro zdolávání větších ryb. Tyto pruty jsou vybaveny kvalitními komponenty, jako jsou odolné očka a ergonomické rukojeti, které zvyšují komfort rybáře. Medium feederové pruty jsou vhodné pro různé techniky feederového rybolovu, od lovů na krátké až po střední vzdálenosti. Navíc jejich flexibilita a vyváženost činí z každého hodu a zdolávání ryby plynulý a příjemný zážitek.

2 položek celkem
Prut Perfecta ATC Comp. Feeder
3 490 Kč

Další z vynikajících feederových prutů Perfecta postaven na fenomenálním blanku HM CX-1 Micro Pitch Carbon, který...

150-96-360
Delphin RYTUAL Feeder
Prut Delphin RYTUAL Feeder + 3 špičky
U dodavatele, expedujeme do 3 dnů
2 935 Kč

Exkluzivní řada feederových prutů pro fajnšmekry. S pruty RYTUAL se stane vaše rybaření rituálem. Nádherný elegantní...

130388361

Medium feederové pruty

Potřebujete poradit s výběrem? Patříme mezi přední odborníky na feederové pruty medium a rádi vám pomůžeme ulovit správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30.

Že tak dalekou cestu nemáte?

Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků.

Své dotazy nejen na rybářské potřeby, můžete posílat e-mailem: info@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866. Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!