Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Feederové pruty Shimano

Feederové pruty Shimano jsou špičkou v oblasti rybářského vybavení pro milovníky feederového rybolovu. Shimano, známá svou kvalitou a inovacemi, nabízí řadu feederových prutů, které jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby jak začínajících, tak i zkušených rybářů. Tyto pruty se vyznačují vynikající citlivostí a pružností, což umožňuje přesné nahazování a efektivní zdolávání ryb. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a pokročilých technologií jsou feederové pruty Shimano odolné a spolehlivé, což z nich činí ideální volbu pro rybáře, kteří hledají vybavení, které vydrží náročné podmínky u vody.

Pruty na feeder Shimano

Vyberte si feederové pruty Shimano a pokud si nebudete jistí s výběrem, tak vám rádi pomůžeme ulovit to správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30.

Že tak dalekou cestu nemáte?

Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků.

Své dotazy nejen na rybářské potřeby, můžete posílat e-mailem: info@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866. Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!