Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2145 hodnocení
5
2119x
4
16x
3
7x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IP
Ivan Paslavskyy
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.11.2024
Všechno je opravdu perfektní 👌.
ML
Martin Losonsky
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.10.2024
Seriózní jednání 100% spokojenost
RP
Rudolf Pinke
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.10.2024
Dobrá komunikace rychlé dodání👍
RP
Rudolf Pinke
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2024
Velmi rychlí dodání doporučuji
IK
Ivan Kopáč
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.10.2024
Vše OK doporučuji.
+ rychlost vyřízení objednávky (2dny - naprosto super)
+ Cena zboží (ušetřeno 500 Kč oproti ostatním krámům
Tento obchod nemá žádnou nevýhodu!!!
JB
Josef Brotánek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.10.2024
Byl to sakra fofr. Děkuji za urychlené vyřízení a dodání objednávky :-)
MŠ
Milan Šlachta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.10.2024
Rychlé dodání.OK.
PV
Patrik Vojtasek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2024
👍
+ Brzké dodání objednaného zboží.
AP
Aleš Parolek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.10.2024
Rychlé, bezproblémové dodání. Křeslo je pevné, stabilní, pohodlné takže spokojenost.
VN
Vítězslav Navrátil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.10.2024
Velmi .
MU
Milan Unatinsky
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2024
Dobré
AV
Aliaksandr Vaniukou
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2024
Vše naprosto super. Můžu doporučit
ML
Michal Lozynskyy
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2024
super spokojen
MH
Martin Hradský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2024
Spokojen, vše v pořádku dorazilo
MZ
Miroslav Zháňal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2024
Všechno v pořádku
JŠ
Jaromír Širůček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.9.2024
Mužu doporučit ;)
KV
Krasnicky Vojtech
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.9.2024
Spokojenost a rychlost
MN
Michal Němec
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.9.2024
Vše probíhalo v pořádku,rybářský krámek mohu jen doporučit.
