Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Pouzdro na pruty 210 cm

Pouzdro na pruty 210 cm je ideálním řešením pro rybáře, kteří potřebují spolehlivou ochranu a snadnou přepravu svých dlouhých prutů. Toto pouzdro je navrženo tak, aby pojmulo pruty o délce až 210 cm, čímž zajišťuje jejich bezpečné uskladnění a ochranu před poškozením. Pouzdra jsou vyrobena z odolných materiálů a nabízí dlouhou životnost a odolnost vůči náročným podmínkám u vody. Ergonomické úchyty, pevné zipy a nastavitelné popruhy zajišťují pohodlnou manipulaci a snadný transport, což dělá z tohoto pouzdra nezbytný doplněk pro každého rybáře, který hledá spolehlivé a praktické řešení pro své vybavení.

1 položek celkem
Rod Holdall Luxury 2 Rod 10ft
2 290 Kč

Luxusní řada plně polstrovaných a multifunkčních obalů na dva dvoudílné pruty, do kterých dáte navíc další důležité a...

G-60110

Pouzdra na pruty o délce 210 cm

Potřebujete poradit s výběrem? Patříme mezi přední odborníky na pouzdra na pruty o délce 210 cm a rádi vám pomůžeme ulovit správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30.

Že tak daleko cestu nemáte?

Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků.

Své dotazy nejen na pouzdra na pruty o délce 210 cm, ale i na další rybářské potřeby můžete posílat e-maileminfo@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!