Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Pouzdro na pruty 4 komory

Pouzdro na pruty se čtyřmi komorami je ideální pro rybáře, kteří potřebují uskladnit a přepravit více prutů najednou. S dostatkem prostoru pro čtyři pruty zajišťuje toto pouzdro jejich maximální ochranu před poškozením a zároveň udržuje pořádek ve vašem vybavení. Vyrobené z odolných a kvalitních materiálů, je navrženo pro dlouhodobé používání i v náročných podmínkách u vody. Praktické úchyty, pevné zipy a nastavitelné popruhy poskytují pohodlí a spolehlivost při každém transportu, což činí toto pouzdro nepostradatelným doplňkem pro každého vášnivého rybáře, který hledá efektivní řešení pro své vybavení.

3 položek celkem
Rigid Match
2 271 Kč

Pevný, čtyřkomorový obal s tuhými bočními stěnami se zvětšenou šířkou v oblasti uložení navijáků. Je vhodný pro...

M-TMRH
Match Team Mivardi
1 234 Kč

Luxusní obal se čtyřmi komorami na pruty s navijáky, vyrobený ze 100% nepromokavého materiálu B-POL620D.

M-TMMH
GNT Match rod pro
2 499 Kč

Kvalitní a velmi odolný čtyřkomorový obal na matchové pruty z materiálu plastex. Tento material je voděodolný...

048-37-040

Pouzdra na pruty se 4 komorami

Potřebujete poradit s výběrem? Patříme mezi přední odborníky na pouzdra na pruty se čtyřmi komorami a rádi vám pomůžeme ulovit správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30.

Že tak daleko cestu nemáte?

Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků.

Své dotazy nejen na čtyřkomorová pouzdra na pruty, ale i na další rybářské potřeby můžete posílat e-maileminfo@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!