Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Přívlačové pruty Fox

Přívlačové pruty Fox jsou v rybářských kruzích známé svou vynikající kvalitou a inovativním designem. Tyto pruty jsou speciálně navržené pro přívlačový rybolov, kde je klíčová přesnost a citlivost. Díky použití nejmodernějších materiálů a technologií nabízí přívlačové Fox pruty nejen vynikající výkon, ale také neuvěřitelnou odolnost a dlouhou životnost. S pruty Fox mohou rybáři pocítit každý dotek ryby a s jistotou zvládnout i ty největší exempláře.

Pruty na přívlač od značky Fox

Potřebujete poradit s výběrem? Patříme mezi přední odborníky na přívlačové pruty Fox a rádi vám pomůžeme ulovit správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30.

Že tak dalekou cestu nemáte?

Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků.

Své dotazy nejen na rybářské potřeby, můžete posílat e-mailem: info@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866. Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!