Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Přívlačové pruty Shimano

Přívlačové pruty Shimano jsou známé svou vynikající kvalitou a výkonem, což je činí oblíbenou volbou pro rybáře zaměřující se na přívlač. Tyto pruty jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální rovnováhu mezi citlivostí a sílou, což je nezbytné pro úspěšný lov dravých ryb. S řadou modelů, od ultra lehkých až po těžké, Shimano nabízí pruty, které vyhovují různým technikám a podmínkám přívlače. Vysoká kvalita materiálů a konstrukčních technik zajišťuje, že přívlačové pruty Shimano jsou jak odolné, tak i citlivé, a umožňují rybářům maximálně využít své dovednosti na vodě.

2 položek celkem
Rod Catana FX Spinning
1 190 Kč

Pruty Catana FX kombinují výjimečnou kvalitu s nejnovějšími akcemi a moderním vzhledem. Catana, která je k dispozici...

SCATFX60LC
FX XT 180L 3 14g
749 Kč

Základní produktová řada přívlačových prutů se silným blankem z kompozitu XT30 a příměsi skelných vláken. Kvalitní...

FXXT18L

Pruty na přívlač Shimano

Vyberte si přívlačové pruty od značky Shimano a pokud si nebudete jistí s výběrem, tak vám rádi pomůžeme ulovit to správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30.

Že tak dalekou cestu nemáte?

Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků.

Své dotazy nejen na rybářské potřeby, můžete posílat e-mailem: info@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866. Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!