Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Pruty na kapry Angling Pursuits

Kaprové pruty Angling Pursuits jsou navrženy pro rybáře, kteří hledají kvalitu a výkon za rozumnou cenu. Tyto pruty kombinují vysokou citlivost s pevností, což umožňuje přesné nahazování a úspěšný lov kaprů. Mají optimální délku pro daleké hody a skvěle padnou k vašemu oblíbenému navijáku a jakékoli návnadě. Pruty od značky Angling Pursuits jsou vhodné pro začátečníky i zkušené rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na úspěch při každém lovu.

 
2 položek celkem
TREKKER ROD 4
259 Kč

Řada prutů Trekker od anglické značky Angling Pursuit představuje ideální volbu pro příležitostné rybáře, kteří...

AP-FR-F-TELE-2.4M
TREKKER ROD 4
389 Kč

Řada prutů Trekker od anglické značky Angling Pursuit představuje ideální volbu pro příležitostné rybáře, kteří...

AP-FR-F-TELE-3.0M

Rybářské pruty na kapry Angling Pursuits

Potřebujete poradit s výběrem? Patříme mezi přední odborníky na kaprové rybářské pruty Angling Pursuits a rádi vám pomůžeme ulovit správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30.

Že tak daleko cestu nemáte?

Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků.

Své dotazy nejen na kaprové rybářské pruty Angling Pursuits, ale i na další rybářské potřeby můžete posílat e-maileminfo@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!