Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Rybářské deštníky Carp Zoom

Hledáte spolehlivou ochranu před nepřízní počasíRybářský deštník splní úkol na jedničku. Omrkněte rybářské deštníky a přístřešky od značky Carp Zoom, které vás udrží v suchu a pohodlí během vašich rybářských výprav. Naše deštníky jsou lehké, odolné a snadno se skládají. Ať už sedíte s rybářským prutem v ruce nebo si užíváte chvíle klidu u rybníku, tihle pomocníci do deště vás na kost promoknout nenechají.

1 položek celkem
Rybářský přístřešek
2 299 Kč –39 %
1 390 Kč

Tento rybářský přístřešek je perfektní ochranou před sluncem, větrem a deštěm při rybaření a dalších aktivitách....

CZ2546

Rybářský deštník Carp Zoom

Potřebujete poradit s výběrem? Patříme mezi přední odborníky na rybářské deštníky Carp Zoom a rádi vám pomůžeme ulovit správné zboží. V našich vodách nás můžete osobně odchytit na adrese Nádražní 42, 564 01 Žamberk, kde pro každého rybáře máme otevřený krámek od PO - ST (10:00 - 16:00), ČT - PA (10:00 - 17:00) a každé sobotní dopoledne od 8:00 - 11:30.

Že tak daleko cestu nemáte?

Nevadí. My vám zboží doručíme do každého kraje, bez ohledu na to, je-li vám domovinou Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Ústí nad Labem, Zlín, nebo malá víska s malebným rybníčkem plným kapříků.

Své dotazy nejen na rybářské deštníky Carp Zoom, ale i na další rybářské potřeby můžete posílat e-maileminfo@rybaruvkramek.cz, nebo telefonicky každý všední den od 8:00 - 19:00 na +420 608 553 866Zaregistrujte se na našem e-shopu a získejte 5% slevu už na první nákup. Budeme se těšit na vaše dotazy, přání a vyprávění o největším úlovku. Společně si už nenecháme žádnou rybu utéct!