Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Sports rybářská zavážecí loďka BL

Kód: 625001
13 390 Kč
U dodavatele, expedujeme do 3 dnů
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Nejlevnější zavážecí, zakrmovací vyvážecí loďka, digitální ovládání do jedné ruky, Carp BL Digital. Levné zavážecí loďky již roky ověřená kvalita s dosahem až 500m. Rybáři ocení jednoduchost a vysokou spolehlivost těchto nejprodávanějších loděk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zavážecí a zakrmovací loďka BL (Revoluční ovládání jednou rukou) - nejlevnejsi Zavážecí lod pro rybářů Tento model zakrmovacího člunu je standardem pro každého kapraře !!! Konečně je na trhu Zavážecí loďka, kde jednou rukou držíte rybářský prut a druhou rukou plnohodnotné ovládáte pohyb loďky (pohyb vpřed, pohyb vzad, doprava, doleva, vyklápění). Je spolehlivá a vysoce kvalitní. Prostě vždy dobře poslouží! Trup je vyroben z pevného a odolného materiálu a elektronika je velmi kvalitní. Motory mají malou spotřebu, zajišťuje delší dobu člunu na vodě. Je řízený vrtulí a garantovaná dojezdová vzdálenost od břehu je 350 m. Zavážecí loďka BL je dodávána opravdu jako kompletní set! Obsahuje člun, dálkové ovládání, baterie do člunu, dálkové ovládání a nabíječku. Excelentní krmný člun za extrémně výhodnou cenu! Nyní ještě mnohem spolehlivější a výkonnější s novým 2,4GHz digitálním čipem. Zavážecí loďka BL DIGITaL: DIGITaL - digitální kódování signálu z toho vyplývá - větší dosah (kvalitnější spojení loďky a ovladače) - odolnost vůči rušení - minimalizování směšovací frekvencí - odolnost vůči vzájemnému ovlivňování podobných zařízení (vůči druhé loďce, ...) Rozměr: D: 68cm, Š: 32cm, V: 33cm Popis: - dosah až do 500m (závislé na povětrnostních podmínkách) - světla vpředu (bílé) - světla vzadu (modré) (snadná identifikace pohybu loďky) - váha 5,3kg - nosnost 1,5kg - vrtulový pohon - elektronický ovladač - adaptér na dobíjení - adaptér na 230V / 12V - zdarma akumulátor 12V / 7,2ah Možnost dokoupení náhradních akumulátorů.

Důvody ke koupi Zavážecí loďky Bait Liner
- Dlouholetá tradice od roku 2010
- Servis a náhradní díly na Slovensku
- Jednoduché ovládání jednou rukou
- Neruší krmné místo
- Testovaný dosah 500m
- Vysoká spolehlivost
- Nejlevnější kompletní Zavážecí loďka

Balení obsahuje:
- Loďka
- Dálkové ovládání
- Akumulátor 12V / 7,2Ah 1ks
- Nabíječka pro akumulátor 12V / 7,2Ah

Zavážecí loďka BL DIGITAL:
DIGITAL - digitální kódování signálu z toho vyplývá
- Digitální čip 2,4GHz
- větší dosah (kvalitnější spojení loďky a ovladače)
- odolnost vůči rušení
- minimalizování směšovací frekvencí - odolnost vůči vzájemnému ovlivňování podobných zařízení (vůči druhé loďce, ...)

Popis:
- dosah až do 500m (závislé na povětrnostních podmínkách)
- světla vpředu (bílé)
- světla vzadu (modré) (snadná identifikace pohybu loďky)
- váha 5,3kg
- nosnost 1,5kg
- vrtulový pohon
- elektronický ovladač
- adaptér na dobíjení
- adaptér na 230V / 12V
- zdarma akumulátor 12V / 7,2Ah

Rozměry:
- Délka 68cm
- Šířka 32cm
- Výška 33cm

Upozornění:
Napětí ve standardní baterii nesmí být nikdy zcela vyčerpány. Nabíjejte baterii včas, i při nepoužívání loďky! Stav baterii v ovládání nám signalizuje dioda na ovladači která svítí zeleným světlem. Při vybitých bateriích začne blikat.
Stav akumulátoru lze jednoduše zjistit tak že při plně nabitém stavu nám nezeslabuje diody osvětlení, naopak při vybitém akumulátoru při stisknutí pohonu motoru diody viditelně zeslábnou a ani chod motoru není tak silný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavážecí loďky, Rybářské potřeby Sports
Záruka: 2 roky
Výrobce: Sports

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: