Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Jak namotat vlasec na naviják?

Každý rybářský naviják má nějaké křížové navíjení, a tak pokud si necháte navinout vlasec z navíječky, je to sice velké ulehčení, ale navíječka je stroj a ten uloží pěkně vlasec na cívku těsně vedle sebe a vy z toho máte radost, že to nemusíte dělat. Ale až do doby, než nandáte cívku na naviják, párkrát si nahodíte a naviják díky křížovému navíjené si vlasec uloží podle sebe. A je zle. Najednou se vlasec začne kroutit, padá vám z cívky, nebo se dostane přímo pod cívku. Navíc díky navíječce a velkému tření se přenese na vlasec statický náboj, a tím se vlasec kroutí ještě víc. A jsme u toho. V jednoduchosti je síla a tak stačí hodit špulku s vlascem do kýble s troškou vody a je po problému. Připevněte naviják na jakýkoliv prut, protáhněte vlasec největším očkem, udělejte na konci smyčku a při navíjení držte vlasec mezi dvěma prsty nebo kouskem hadříku. Při navíjení díky vodě nedochází ke tření a mokrý vlasec si parádně ukládá na cívku navijáku, přesně tak, jak potřebuje.

Sonik foto

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení