Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Tip při výběru! Vidličky nebo stojan na pruty?

Nemůžete se rozhodnout zda, si pořídit vidličky nebo stojan? Máte omezený rozpočet, ale hodilo by se Vám mít ve výbavě obě  tyto variatny? Máme pro Vás skvělou zprávu. Už dál nehledejte a podívejte se na toto inovativní řešení, se kterým přišla firma Giants Fishing. Jedná se o nový Black Rod Pod 3 Rods, který můžete použít buď jako stojan, pokud rybaříte na tvrdém podlaží,

nebo také můžete samostatně použít 3 jednotlivé páry vidliček, pokud Vám to terén umožňuje a pokud například potřebujete rozmístit pruty dále od sebe.

Věděli jste například, že někteří závodníci stojan vůbec nepoužívají, aby při manipulaci s prutem eliminovali potencionální vibrace vlasce na druhém, již nahozeném prutu? Ovšem pokud máte jen vidličky, musíte mi dát za pravdu, že jsou místa, kde to prostě nezapíchnete, ani kdyby jste se stavěli na hlavu. S tímto stojanem, ale veškeré dilema a kompromisy končí. V jedné malé, stylové a velice praktické transportní tašce s uchy, najdete opravdu originální a kompaktní 9-ti dílný set, který se Vám bude hodit vždy a všude. Prostě pomocník do každé situace.

Technické parametry a specifikace:

- na 3 pruty
- matně černá povrchová úprava
- materiál: slitina hliníku
- hmotnost: 1, 146 kg (včetně polstrovaného pouzdra)
- přepravní rozměry: 40 x 23 x 6 cm
- rozměry středové tyče: 45 až 68 cm
 -šířka přední části: 34 až 51 cm
- šířka zadní části: 31 až 47 cm
- výška předních vidliček: 30 až 46 cm
- výška zadních vidliček: 22 až 34 cm.