Nově zaregistrované zákazníci obdrží slevu 5% hned po prvním přihlášení! Sleva se nevztahuje na jíž zlevněné zboží! Přejeme Vám příjemné nakupování.

Tip při výběru rybářského křesla

Rybářské křeslo Mivardi Comfort Quattro hned na první pohled vypadá velmi robustně, což slibuje komfortní posezení u vody. Křeslo má výsuvné nohy, které jsou na jejich koncích opatřeny bytelnými patkami. Tento důležitý detail zaručuje příjemné posezení, neboť patky zlepšují stabilitu křesla na každém povrchu.

I když je konstrukce křesla Mivardi Comfort Quattro robustní a velmi pevná, překvapivá je jeho nízká hmotnost.

Polohovatelné je i opěradlo rybářského křesla Mivardi Comfort Quattro. Proto každý rybář si tak může nastavit polohu sezení podle jeho zvyků a libosti. Opěradlo je velmi dobře vypolstrované, což Vám hodně zpohodlní sezení u vody. V tomto křesle se sedí velice dobře i při delších vycházkách k vodě.Další skvělou vlastnost křesla je kvalitní látka, kterou je potažené opěradlo křesla. Potah je pevný a velice dobře sešitý. I když se na potah dostane nějaká nečistota, jde velice dobře vyčistit. Díky tomu tak křeslo neustále vypadá jako nové.

Křeslo Mivardi Comfort Quattro lze bez problému nosit k vodě na krátkodobé i dlouhodobé vycházky. Výbornou vlastností je i nosnost křesla, tento model unese až 140 kilogramů. Cena je taky velice příznivá. Po přihlášení v našem e-shopu, křeslo lze pořídit za pouhých 2247,- korun.